صفحه اصلی > اخبار و تحولات اقتصادی > جدول واخبارنمایشگاه های تجاری و صنعتی در ج.ا.ایران 


چهارمین نمایشگاه زیست فناوری ایران
ستاد توسعه زيست‌فناوري به‌منظور فراهم نمودن فضاي تبادل اطلاعات و تکنولوژی، ايجاد روحيه رقابت سالم و توسعه‌گرا ميان فعالان حوزه زيست‌فناوري كشور، هدايت فعاليت‌ها به سوي اولويت‌هاي كشور و همچنين ترويج عمومي علم و تکنولوژی زيست‌فناوري از طريق ایجاد آشنايي جامعه با محصولات و كاربردهاي آن‌ها در زندگي روزمره، از سال ۱۳۸۹ اقدام به برگزاري "نمایشگاه زیست‌فناوری ایران" به‌صورت هر دو سال يك‌بار نموده‌ است. این رویداد علاوه بر شناسايي، معرفي و تشويق فعالان اين فناوري راهبردي، بستری جهت تبادل فناوری و هم‌افزایی سازندگان با یکدیگر، بازار سازی، تقویت تعاملات بین‌المللی، زمينه ايجاد زيرساخت‌هاي لازم براي ورود به بازارهاي جهاني به‌ويژه در منطقه و كشورهاي اسلامي ‌را فراهم می‌نماید.
 ١٠:٤٤ - 1396/06/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
غرفه وزارت امور خارجه در نمایشگاه الکامپ
غرفه وزارت امور خارجه در نمایشگاه الکامپ از تاریخ 96/4/30 لغایت 96/5/2
 ١٠:١٦ - 1396/05/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
دومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران
دومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 9 الی 12 آبان ماه در مرکز نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب برگزار می شود.
 ١٢:٥٠ - 1396/03/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
پنجمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ و نقل ریلی بکار خود پایان داد
تهران - ایرنا - پنجمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته که به مدت 4 روز در مرکز دایمی نمایشگاه های بین المللی برپا بود عصر روز پنجشنبه بکار خود پایان داد.
 ١٨:٤٤ - 1396/03/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
اقتصاد مقاومتی، برجام وسازندگان تجهیزات نفت
تهران- ایرنا- بیست ودومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی سال جاری درحالی برگزارشد که دولت یازدهم نیز ماه های پایانی فعالیت خود را سپری می کند. این دوره نمایشگاه از آن جهت که سایه تحریم ها برداشته شده و نور تازه برخاسته ازتوافق بین المللی ایران با کشورهای 1+5، بر روح این رویداد مهم درصنعت نفت کشورمان تابیده شده، موضوعی مهم و قابل تامل بود.
 ١٨:٥٩ - 1396/02/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی،
امضای ٥٢ قرارداد در زمینه بومی‌سازی کالاهای صنعت نفت
معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت از امضای ٥٢ قرارداد در زمینه طرح بومی سازی ١٠گروه خانواده کالاهای صنعت نفت خبر داد و گفت: ارزش مجموع این قراردادها یک میلیارد و ٣٠٠میلیون یورو است.
 ١٧:١٥ - 1396/02/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
ایران و نروژ توافقنامه همکاری در صنعت پتروشیمی امضا کردند
تهران- ایرنا- شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی، توافقنامه اصولی توسعه فناوری پلی پروپیلن و کاتالیست مرتبط با آن را با شرکت «نورنر»* نروژ امضا کرد.
 ١٩:١٣ - 1396/02/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور وزیر امور خارجه
نمایشگاه بورس، بانک و بیمه آغاز به کار کرد
دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه از امروز در محل دائمی نمایشگاه های تهران شروع به کار کرد.
 ١٧:٤٦ - 1396/01/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور پنج هیات و 16 طرح فناورانه خارجی در نمایشگاه فناوری های نو تبریز
تبریز- ایرنا- مدیر منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی آذربایجان شرقی گفت: 16 طرح فناوری از خارج کشور به چهارمین نمایشگاه فناوری های نو و ربع رشیدی ارسال شده و همچنین پنج هیات از کشورهای چین، مالزی، فرانسه، اتریش و ترکیه برای بازدید در این نمایشگاه شرکت می کنند.
 ١٧:٥٠ - 1395/08/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
بوئینگ رسما از حضورش رونمایی می‌کند؟
غول‌های حمل‌ونقل جهان در تهران به صف می‌شوند
وزارت راه و شهرسازی به مناسبت هفته حمل‌ونقل نخستین نمایشگاه بین‌المللی راه‌سازی، راهداری، حمل‌ونقل و صنایع وابسته (iran trans2016) را در آخرین روزهای آذرماه امسال در تهران برگزار خواهد کرد. نمایشگاهی که با توجه به شرایط به وجود آمده در ایام پس از لغو تحریم‌ها می‌تواند برای ایران اهمیت بسیار زیادی داشته باشد.
 ١٦:٤٣ - 1395/08/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
در محل دائمی نمایشگاهها؛
سه نمایشگاه بین المللی صنعت غذا در تهران افتتاح شد
تهران-ایرنا- نمایشگاه های ماشین آلات و مواد اولیه بیسکویت، شیرینی و شکلات ایران، نوشیدنی ها، چای، قهوه و صنایع وابسته ، لبنیات و صنایع وابسته امروز (سه شنبه) با حضور معاونان وزیر صنعت و رییس اتاق بازرگانی تهران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد.
 ١٧:٥٢ - 1395/06/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
نخستین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی خاورمیانه در تهران برگزار می شود
تنها نمایشگاه محصولات پروتئینی MeatEXصنایع غذایی> اقتصاد غذا – نخستین نمایشگاه تخصصی و بین المللی محصولات پروتئینی و صنایع وابستهخاورمیانه 15 الی 18 آبان ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود
 ١٧:١٨ - 1395/04/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
فهرست نمایشگاههای داخلی سال 1395
فهرست نمایشگاههای داخلی سال 1395
 ٠١:٢٨ - 1395/03/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
مقام دانمارکی: ایران می تواند سهم خود را از بازارجهانی خرما افزایش دهد
تهران- ایرنا- مدیر صادرات شرکت دانپو* دانمارک گفت: ایران می تواند صادرات محصولاتی مانند خرما و آجیل را به راحتی افزایش دهد و سهم خود را از بازار جهانی این محصولات بالا ببرد.
 ١٢:٥٣ - 1395/03/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
نمایشگاه بین المللی صنعت نفت ایران با حضور 38 كشور گشایش یافت
تهران- ایرنا- بیست و یكمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی صبح امروز (پنجشنبه) با حضور 1900 شركت از جمهوری اسلامی ایران و 38 كشور دیگر، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به كار كرد.
 ١٩:١٣ - 1395/02/18 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 صفحه بعدی >>