امروز دوشنبه  ۱۸ آذر ۱۳۹۸
۱۳۹۷/۱۱/۲۵- ۱۴:۱۶ - مشاهده: ۱۰۴۰

رهبر انقلاب در پیامی شهادت جمعی از پاسداران در حادثه تروریستی خاش را تسلیت گفتند؛ دستگاههای مسئول بر این جنایت تمركز و موضوع را با جدیت دنبال كنند

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند و خطاب به دستگاههای مسئول تأكید كردند با تمركز بر این جنایت كه ارتباط عاملان آن با سازمانهای جاسوسی برخی كشورها مسلّم است، موضوع را با جدیت دنبال كنند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی‌شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند و خطاب به دستگاههای مسئول تأكید كردند با تمركز بر این جنایت كه ارتباط عاملان آن با سازمانهای جاسوسی برخی كشورها مسلّم است، موضوع را با جدیت دنبال كنند.

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی‌به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دست جنایتكار مزدوران بار دیگر به خون جوانان صالح و خدمتگزار كشور آلوده شد و جمعی از سرمایه‌های انسانی كه خود را وقف حراست از مرزها و پاسداری از امنیت مردم كرده بودند، در حمله‌ی تروریستهای سیه‌رو و سنگدل به شهادت رسیدند. ارتباط عاملان این جنایت با سازمانهای جاسوسی برخی كشورهای منطقه و فرامنطقه مسلّم است و دستگاههای مسئول كشور باید بر آن تمركز كنند و آن را با جدیت دنبال كنند.

اینجانب به خانواده‌ها و بازماندگان این شهیدان مظلوم و به خانواده‌ی بزرگ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تسلیت و تبریك میگویم و صبر و پاداش الهی را برای آنان و علوّ درجات برای شهدای عزیز و شفای عاجل برای مجروحان از خداوند متعال مسألت میكنم. پیگیری قصور احتمالی در این حادثه نیز وظیفه‌ی حتمی سپاه است.

سیّدعلی خامنه‌ای

۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۷

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما